Еко-навчання: весняні онлайн курси

Весняне навчання

Нарешті весна! Запрошуємо розглянути новинки безкоштовних он-лайн курсів. Усі вони мають на меті навчити слухачів раціональному використанню природних ресурсів.

Фото: tumblr.com

Сьогодні до вашої уваги он-лайн курси відомих у всьому світі університетів, які здатні змусити замислитися та піднімають важливі питання:

 • Екології та інженерного дизайну (]]>Engineering: Building with Nature]]>). Чи можливе екологічно стійке та водночас сучасне будівництво? Провідні інженери та науковці із Нідерландів поділяться своїм підходом інтегрованого дизайну, що перетворюється на фундаментальний принцип для нового покоління інженерів та екологів.
  27 лютого – 2 березня
 • Безпеки та раціонального використання ресурсів для виробництва їжі (]]>Food Security and Sustainability: Systems thinking and environmental sustainability]]>). Чи замислювалися ви над тим, як процес виробництва їжі шкодить навколишньому середовищу? Ви матимете змогу проаналізувати та порівняти різні системи виробництва: високопродуктивне виробництво, що вимагає значних витрат та залишає вагомий слід з викидів, та низькопродуктивне виробництво, що не вимагає значних витрат та не виснажує природні ресурси.
  1 березня – 4 квітня
 • Послуг екосистеми: Система сталого розвитку (]]>Ecosystem Services: a Method for Sustainable Development]]>). У цьому курсі викладачі Университету Женеви (Швейцарія) розкажуть про способи мислення та оцінки товарів та послуг, які нам пропонує природа. Саме так! Природа має свої пропозиції для нашого з вами благополуччя.
  6 березня – 9 квітня
 • Елементів відновлюваної енергії (]]>Elements of Renewable Energy]]>). Грецькі елементи сталої енергії – Земля, Повітря, Вогонь та Вода – здатні повністю замінити викопне паливо та ядерну енергію. Ці відновлювані джерела енергії відомі людству вже багато століть: водяні та повітряні млини та дров’яні печі. Хочете дізнатися, як це можливо? Запрошуємо пройти курс!
  13 березня – 9 квітня
 • Епохи соціально-відповідального розвитку (]]>The Age of Sustainable Development]]>). Дізнайтеся більше про ключові виклики та можливі рішення на шляху стабільного розвитку, що має на меті економічний та соціальний розвиток, орієнтований на збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь.
  13 березня – 25 червня
 • Стійкого розвитку міст (]]>Sustainable Urban Development]]>). Чи знали ви, що міста займають лише 3% земної поверхні, залищаючи за собою слід з викидів парникових газів у 70%? Тим не менш, ситуація, що склалася довкола мегаполісів, далеко не безвихідна. Цей курс допоможе зрозуміти основні принципи, за якими міста можна перетворити на прості, сприятливі для розвитку та стабільні місця для проживання.
  14 березня – 24 квітня
 • Теорії та практики сталого розвитку (]]>The Science and Practice of Sustainable Development]]>). «Цілі сталого розвитку» — цільові показники майбутнього міжнародного розвитку, що були ухвалені Організацією Об'єднаних Націй (відомі також як Глобальні цілі сталого розвитку) – як їх досягти? Від теорії до практики – дізнайтеся більше про кордони, урбанізацію та нерівність, та як це подолати.
  14 березня –19 червня
 • Вимирання – як це було і як це є (]]>Extinctions: Past and Present]]>). Різноманіття життя на нашій планеті вражає. Але чи знали ви про п’ять масових вимирань в минулому та новий етап вимирання, який відбувається сьогодні і поряд з нами? Про кризову ситуацію, її причини та наслідки розкажуть фахівці з Університету Кейптауна (Південна Африка).
  20 березня – 23 квітня
 • Лідерство у боротьбі проти зміни клімату (]]>Climate Change Leadership]]>). Не лише відповідальність покладається на бізнес і держави через зміни клімату. Це ще й нові можливості та інновації, нові майданчики для кліматичних дій. Про них і розкажуть науковці з Уппсальського університету (Швеція).
  10 квітня – 14 травня

 Знання та природа

Картина «Природа та знання» Сета Фіттса (]]>Seth Fitts]]>)

Ми й надалі будемо вас знайомити із пропозиціями он-лайн освіти. У нашу епоху стрімкого розвитку, безтурботного споживання та надмірного марнотратства така освіта залишається найдієвішим інструментом боротьби за майбутнє нашої планети Земля. Наша планета потребує нас!

Для КліматІнфо підготувала Ірина Ісай
Редактор: Вероніка Казіна

Поділитись в соціальних мережах: