Екошкіряні гаманці як соціальне підприємництво

Бананова шкіраЗабудьте про пластик та шкіру тварин. Ваш наступний гаманець може бути створено вже з більш етичних та екологічно чистих матеріалів, наприклад, бананового волокна.

Green Banana Paper, компанія в Кусаіє (один з чотирьох Федеративних Штатів Мікронезії), використовує відходи від бананового дерева для виготовлення з незвичного переробленого матеріалу стильні та міцні веганські «шкіряні» гаманці. 

Компанія виступила зі своїм проектом на майданчику Kickstarter, щоб представити свої екологічно чисті гаманці на світовому ринку, та з ідеями, як покращити життя місцевих фермерів.

Соціальне підприємництво

Банани дуже смачний продукт. Його легко споживати. Але для врожаю потрібно виростити величезну кількість дерев.

По всьому острову насаджено близько 200 000 дерев банану. Дерева доводиться зрізати після того, як зібрано врожай, щоб стимулювати вирощування фруктів.

Значний об'єм відходів, а це деревне волокно, як правило, залишається розкладатися на землі. Компанія Green Banana Paper побачила бізнес-можливість з екологічними та соціальними вигодами.

Засновник компанії Метт Симпсон (Matt Simpson), виходець із Нової Англії, почав виробництво міцних та водостійких гаманців, на розробку яких його надихнули «кокосові пальми, життя в океані та люди Мікронезії».

Еко-гаманець

«Гаманці Green Banana Paper не тільки екологічні; але й допомагають забезпечити прожитковий мінімум для сімей Кусаіє», говориться у повідомленні компанії. «Метт сподівається продовжити нарощування об'ємів виробництва та запросити ще більше жителів острова взяти участь у цьому справді соціально-орієнтованому бізнесі».

Green Banana Paper запустила свою кампанію на краудфандинговому майданчику Kickstarter, щоб зібрати достатньо коштів та найняти більше співробітників та покращити якість виробленої продукції.

Навіть прихильники проекту із закордону можуть придбати для себе гаманець з бананового дерева, а компанія організує міжнародну доставку.

Автор: Natali

Для КліматІнфо переклала та підготувала]]> Ірина Ісай]]>

Редактор: Юлія Розумна

Поділитись в соціальних мережах: