strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Пакистан запустив найбільший у світі парк сонячних батарей

Сонячний парк Пакістану Міністр з питань зміни клімату Захід Хамід (Zahid Hamid) похвалився, що Пакистан створив найбільший у світі парк сонячних батарей на 1 000 мегават у рамках плану сприяння виробництву відновлюваної енергії в країні.

«Пакистан також прийняв "Закон національної енергоефективності та збереження" у 2016 році з метою сприяння ефективному збереженню та використанню енергії», – повідомив він, виступаючи на прес-конференції.

Міністр очолив пакистанську делегацію для участі у 22 Конференції сторін Рамкової конвенції ООН (COP22) в Марокко, де була можливість продемонструвати значні досягнення у боротьбі наслідків зміни клімату.

Хамід зазначив, що внесок Пакистану в глобальне потепління був мінімальним, оскільки держава генерує менше 1% річних глобальних викидів парникових газів. Проте Пакистан входить десятки найбільш вразливих до зміни клімату країн.

Пакистан зіткнувся з низкою серйозних ризиків, спричиненими змінами клімату, в тому числі з таненням льодовиків, мусонами, повенями, підвищенням рівня моря, зростанням середньої температури та частими засухами . «Постійно страждають мільйони людей та завдаються величезні збитки», – сказав міністр.

«Це досить серйозна загроза для Пакистану, зокрема його водних ресурсів, продовольчої безпеки та енергетичної безпеки», – зазначив Хамід, додавши, що ці ризики також мали величезний негативний вплив на усі соціально-економічні сектори, перешкоджаючи сталому розвитку країни.

Міністр підкреслив, що Пакистан як відповідальний член світового співтовариства вже зробив серйозні кроки, особливо в 2016 році, у боротьбі із змінами клімату. Він назвав запуск Зеленої програми Пакистану вартістю 2 мільярди пакистанських рупій, яка буде реалізована по всій країні, історичною ініціативою

Міністр додав, що Пакистан розробив Національну стратегію сталого розвитку. А також держава, цілком можливо, стане першою у світі, чиї Національні збори затвердили Глобальні цілі сталого розвитку (SDGs) в якості своєї національної програми розвитку.

Для КліматІнфо переклала та підготувала Марія Волошина

Редактор: ]]> Катерина Буряк ]]>

Поділитись в соціальних мережах: