Timberland створює взуття та сумки з перероблених пластикових пляшок

Взуття з ПЕТ - ТімберлендДля останньої колекції взуття та сумок Timberland використав пластикові пляшки. ТМ Timberland скооперувалася з брендом Thread, розташованим у Пітсбургу, штат Пеннсильванія, – виробника стійких та етичних матеріалів для взуття та одягу. Ідея для співпраці двох брендів – створити колекцію взуття, сумок та футболок із перероблених пластикових пляшок, які зібрали на вулицях та стічних каналах Гаїті.

Співпраця Timberland та Thread – «це більше, ніж сталість з точки зору навколишнього середовища», підкреслюють у Timberland. Результат партнерства – не лише трансформація екологічного лиха в джерело сировини, але й створення соціальної цінності. Це чистіше довкілля та нові робочі місця для однієї з найбідніших країн світу.

«Колекція Timberland x Thread ще раз доводить, що стиль та стале довкілля можуть співіснувати», – говорить Коллін Вьєн (Colleen Vien), директор з питань сталого довкілля в Timberland. – «Ця колекція приносить добро не лише тим, що у ній використані перероблені пластикові пляшки, які засмічували вулиці міст, але й тим, що створює нові робочі місця та допомагає очистити околиці Гаїті. Споживачі зможуть відчути свій внесок, одягаючи черевики чи рюкзак Timberland x Thread, адже знатимуть, що придбавши цю річ, вони допомогли покращити чиєсь життя».

Рюкзаки Timberland

Капсульна колекція Timberland x Thread – це п'ять стилів для чоловічого взуття і черевиків, спортивна сумка і рюкзак, а також футболка. Для виробництва використано матеріали Thread, що має сертифікат «B Corp.», яким відзначаються виробники, що використовують у своїй продукції 50% переробленого поліетилентерефталата (ПЕТ).

Thread підкреслює, що кожен метр їхньої тканини можна відстежити по всьому ланцюжку постачання: від збирання пляшок до створення тканини та доставки матеріалу на виробництво.

Процес «від пляшки – до пари взуття» – це понад 1 300 збирачів пляшок, працівників компанії переробки та працівників на виробництві, і всі вони знаходяться на Гаїті.

Черевики Timberland

«У Thread ми впевнені, що гідна праця та платня – це найкращий засіб від бідності. Наша тканина допомагає створювати саме такі робочі місця», – наголошує Іан Розенбергер (Ian Rosenberger), Президент Thread. – «Наша співпраця з Timberland – це кардинальна зміна в індустрії моди, де потужний ланцюжок постачання та база лояльних клієнтів Timberland у поєднанні з відповідальним та прозорим підходом Thread дозволяє створити тканини найвищого ґатунку та нові робочі місця у країнах, що розвиваються. Капсульна колекція – це великий крок вперед. Це нове слово у процесі виробництва нашої продукції».

Для КліматІнфо переклала та підготувала Ірина Ісай

Редактор: Євгенія Шугал

Поділитись в соціальних мережах: