У Києві відбудеться п'ята «Енергія Змін 2016»

Енергія змін 20161 - 4 грудня в Києві відбудеться всеукраїнський кліматично-енергетичний форум «Енергія Змін 2016*». Тема форуму «Енергія Змін 2016» – об’єднання заради розвитку. Форум збере 30 команд еко-активістів з різних куточків України, які мають успіх у втіленні проектів сталого розвитку.

Разом ми створимо бачення сталого розвитку України і дамо відповідь, яку ми хочемо мати енергетику країни в майбутньому.

На форумі ви матимете змогу:

  • поділитися досвідом соціальних змін та дізнатись про нюанси командної роботи від успішних команд екоактивістів;
  • вдосконалити навички прийняття спільних рішень;
  • прокачати вміння долати конфлікти та обертати складні ситуації на загальну користь;
  • поспілкуватися з визначними українськими особистостями, в тому числі представниками політичної влади та бізнесу для виявлення можливостей співпраці.

Після основної програми, на «Енергії Змін 2016» передбачається динамічна вечірня програма, яка включатиме еко-квест, музичний вечір та інші активності.

Дати та умови реєстрації

Для участі у Форумі, прохання зареєструватись за посиланням: ]]>https://goo.gl/forms/xAQIF0GyfgEqHPzZ2]]> до 15 жовтня 2016-го року.

Кількість місць обмежена, відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Перевага буде надаватися командам, які вже працюють у сфері енергетики, збереження довкілля, в кліматичному русі.

Про результати конкурсу буде повідомлено 30 жовтня. Після чого відібрані учасники протягом двох тижнів мають підтвердити участь і сплатити організаційний внесок.

Розмір організаційного внеску:

  • для тих, хто зареєструється до 30.09  150 грн за 4 дні;
  • для тих, хто зареєструється в період 30.09-15.10  200 грн.

Партнери та підтримка

Форум «Енергія Змін» організовують Екоклуб (Рівне) і Українська молодіжна кліматична асоціація (ГО «УМКА») за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Партнери заходу: DRA e.V. за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини, Робоча група неурядових екологічних організацій з питань зміни клімату (РГ НУО ПЗК), Екоцентр, ГО «Інститут миру і порозуміння» Громадянська Платформа Нова Країна.

Інформаційні партнери: WWF (Всесвітній фонд природи) 

* «Енергія Змін»  українська адаптація міжнародного форуму Power Shift.

Power Shift  це подія, зазвичай саміт або форум, яка розвиває кліматичний рух, в країні проведення та глобальний. Форуми Power Shift проводяться з 2007 року, і наразі відбуваються в США, Австралії, Новій Зеландії, в Європі, Африці, Індії, Японії та Південній Азії. Ця подія об’єднує кліматично-енергетичних активістів і громадські організації всієї країни, в якій проводиться, для обміну знаннями та набуття навичок, необхідних для залучення широких мас населення до вирішення проблеми зміни клімату.

Це вже п’ята «Енергія Змін» в Україні. Щороку форум створює новий етап розвитку кліматичного руху в Україні. Його учасники проводять акції та флешмоби, організовують тематичні кампанії та проекти. Тут запалюються нові зірки українського кліматичного та енергетичного руху. 

Контакти організаторів:

з питаннями стосовно участі можна звертатися до:
Ольга Фурсік
(063)6506113
(098)1788301
olgafursik@gmail.com

Контакт для спікерів і партнерів:
Ілля Єременко
(063)4835122
illiayeremenko@gmail.com

Поділитись в соціальних мережах: