Весняне навчання

Нарешті весна! Запрошуємо розглянути новинки безкоштовних он-лайн курсів. Усі вони мають на меті навчити слухачів раціональному використанню природних ресурсів.

КліматІнфо | Економіка, енергетика та їх зв'язок зі зміною клімату

Затоплення та міграціяУявіть, що ви фермер. Ваші врожаї гинуть через мінливість погоди; вода в криниці стала такою солоною, що її неможливо пити; купувати на ринку рис дуже дорого. Тому ви полишаєте домівку в пошуках кращого життя.

Вугільна електростанція в АзіїБлизько 50 000 життів на рік можна зберегти до 2030, якщо нові вугільні електростанції не побудують в Південно-Східній Азії, Південній Кореї, Японії і на Тайвані, згідно останніх даних від дослідників з Гарвардського університету і Ґрінпіс Інтернешнл.

ДністерЗа даними екологів будівництво станціє серйозно загрожує довкіллю. Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп (Pavel Filip) висловив своє занепокоєння через інформацію про плани України побудувати шість гідроелектростанцій на Дністрі. Про це повідомляють у прес-службі уряду Молдови, інформує Укрінформ.

Енергетично незалежний будинок Як виглядатиме «Будинок майбутнього»? Відповідь на це питання дала швейцарська компанія Umwelt Arena, яка закінчила в 2016 році роботу над проектом енергетично незалежної житлової будівлі.

Коста-Рика та сонячні панеліКоста-Рика закінчила 2016 рік на особливо зеленій ноті. Країна Центральної Америки користувалася відновлюваними джерелами енергії більш, ніж 250 днів минулого року, оголосив оператор електростанції країни.

Ферма на даху торгівельного центраНа даху одного з торгових центрів в Ізраїлі розташувалася невеличка ферма, де вирощують свіжі овочі та зелень для тисячі місцевих жителів. Програма Тель-Авів Green in the City посприяла створенню такої міської ферми у самому серці міста. Ферма працює вже більше року.

Альтернативна енергія ГуглКомпанія Google поставила собі таку амбітну мету: у 2017 році вона збирається на 100% перейти на використання відновлювальних джерел енергії для проведення своїх глобальних операцій. У своєму блозі Google інформує, що планує отримувати достатню кількість вітрової та сонячної енергії, щоб вистачало на щоденну діяльність.

АЕС у ЧорнобиліДві китайські фірми планують побудувати сонячну електростанцію у зоні відчуження в межах Чорнобильського атомного реактора, який припинив функціонувати з моменту свого руйнівного вибуху у 1986 році та забруднення околиць смертельною радіацією.

Знак FSCДеревина вважається відновлюваним ресурсом, однак це не означає, що на місці кожного зрубаного дерева виросте нове. Насправді, інтенсивна вирубка дерев призводить до деградації лісів: цінні породи замінюються малоцінними, ґрунти біднішають, річки міліють, тварини мігрують, корінні мешканці позбавляються засобів до існування. 

Білл Гейтс

Білл Гейтс, найбагатша людина у світі, разом із сером Річардом Бренсоном, засновником Amazon Джеффом Безосом та засновником Alibaba Джеком Ма, інвестували $ 1 млрд (£ 800 млн) фонду в екологічно чисту енергію.