Еко-освітаВесна у розпалі! Чудова нагода, щоб навести лад у наших містах, містечках та селах: толока! І не тільки! Адже крім чистого, нам потрібен добре спланований, продуманий, ергономічний та інноваційний простір. Сьогодні старт-міста та містечка – це вже не новинка, це необхідність. А всьому новому і незнаному потрібно навчатися. Тож, пропонуємо вам підбірку цікавих он-лайн курсів для теплих вечорів!

КліматІнфо | Факти про зміну клімату та їх наслідки

Пустеля без води

Уявіть собі, що роздуми про кінець світу, у науковому розумінні, це досить цікава забавка. Якби раптом було випущено всі ядерні боєголовки світу, то людству стало б непереливки. Але активізація лише одного вулкана може мати ще гірші наслідки.

Носороги на межі знищенняКонституційний суд ПАР поставив крапку у тривалому судовому процесі щодо законності продажу ріг носорогів. Віднині цю діяльність дозволено вести офіційно. А це загрожує тваринам повним знищенням. 

Плитка шоколадуШоколад «позеленішає» після того як 12 какао-компаній разом із Принцем Уельським сприятимуть збереженню лісів. Компанії, серед яких Mars, Nestle та Ferrero, пообіцяли до листопада придумати план, щоб ті, хто вирощують какао, не винищували величезні ділянки лісу для свого врожаю.

Антоніу ҐутеррешПроблема зміни клімату поглиблюється та залишається безпрецедентною загрозою для мирного існування та процвітання людства. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерреш під час свого виступу на засіданні Генеральної Асамблеї у березні. За словами адміністративного голови всесвітньої організації, факт глобального потепління науково доведено та не підлягає сумніву.

Нові СО2 рекордиЗемля щойно переступила страшний поріг у зміні клімату: рівень вуглекислого газу в атмосфері сягнув 410 ppm (рarts per million – часток на мільйон). Це ще один доказ того, що для нашого виживання та здорового існування на планеті Земля, ми потребуємо узгоджених глобальних зусиль.

Весна у ПН півкуліВесна настала раніше, ніж будь-коли, порушуючи природний цикл життя рослин та тварин, доповідає Climate News Network. Один вид осоки у Ґренландії починає рости на 26 днів раніше, ніж 10 років тому. І у США весна настала на 22 дні раніше цього року у Вашингтоні, округ Колумбія.

ГаваїСонцезахисна хімія, яку змиває море з любителів пляжу, вибілює корали, затримує їх ріст, іноді – повністю вбиває.

Карнавал в РіоПротест у стилі карнавалу має привернути увагу до негативного впливу промислового сільського господарства на місцеве населення та сприяння глобальному потеплінню.

Затоплення та міграціяУявіть, що ви фермер. Ваші врожаї гинуть через мінливість погоди; вода в криниці стала такою солоною, що її неможливо пити; купувати на ринку рис дуже дорого. Тому ви полишаєте домівку в пошуках кращого життя.

Зміна клімату відчувається ще сильнішеДослідники «антропоцентричного рівняння» стверджують, що антропогенний вплив на Землю набагато перевершує вплив природних явищ протягом тисячоліть.