Весняне навчання

Нарешті весна! Запрошуємо розглянути новинки безкоштовних он-лайн курсів. Усі вони мають на меті навчити слухачів раціональному використанню природних ресурсів.

КліматІнфо | Новини про зміни клімату

Премія Глобальна енергіяПремію «Глобальна енергія» присудили швейцарському вченому Міхаелю Гретцелю − винахіднику особливих фоточутливих напівпровідників, які можуть стати основою енергетики майбутнього.

ЕлектромобільІз 3 квітня електромобілі в Австрії мають нові номерні знаки – зелені.

Швидка модаСинтетичні волокна могли б бути чудовим винаходом. Їх виробництво вимагає набагато менше води, ніж виробництво бавовни, та й пестициди їм не потрібні. Але чи робить це їх екологічно нешкідливими? На жаль, ні.

Цирк без тварин, Київ, 15 квітняА для тварин – свобода. Або хоча б дбайливий догляд, якщо це домашні. Надто відому цитату з «Маленького принца» Екзюпері повторювали так часто, що перетворили на аксіому, а аксіоми ігноруються. Та навіть якщо розуміти її буквально, у цирку вся відповідальність знімається.

Як проростити деревоЯкщо ви колись задумувалися над тим, щоб вирощувати на своєму балконі плодове дерево з насіннячка, то ця стаття саме для вас! І якщо ви спробували, а дерево так і не проросло, тоді можливо саме тут Ви знайдете відповідь, що пішло не так.

Бананова шкіраЗабудьте про пластик та шкіру тварин. Ваш наступний гаманець може бути створено вже з більш етичних та екологічно чистих матеріалів, наприклад, бананового волокна.

Взуття з ПЕТ - ТімберлендДля останньої колекції взуття та сумок Timberland використав пластикові пляшки. ТМ Timberland скооперувалася з брендом Thread, розташованим у Пітсбургу, штат Пеннсильванія, – виробника стійких та етичних матеріалів для взуття та одягу. Ідея для співпраці двох брендів – створити колекцію взуття, сумок та футболок із перероблених пластикових пляшок, які зібрали на вулицях та стічних каналах Гаїті.

Таксі в КитаїЗабруднення повітря в Пекіні було настільки сильним, що у грудні минулого року в міжнародному аеропорту міста через погану видимість скасували сотні рейсів. Щоб допомогти місту впоратися зі смогом, Китай оголосив про плани замінити 67 тисяч бензинових таксі Пекіна електромобілями. Також вступає в силу вимога для будь-яких нових автомобілів таксі – вони повинні бути електричними.

Нове маркування у ШвеціїДанський постачальник продуктів Nature & More та мережа шведських супермаркетів ICA замінили неекологічні паперові стікери на органічних авокадо та солодкій картоплі на лазерне маркування, яке наносять лазером безпосередньо на овочі.

Генерація Е 2017Леонардо Ді Капріо, Арнольд Шварценнегер, Мадонна, Джордж Клуні, соліст групи Coldplay Кріс Мартін надихають нас своєю творчістю, акцентуючи увагу на глобальних змінах клімату, що відбувають на планеті Земля і навіть в Україні! Ти теж мрієш запалювати інших своєю енергією, дивувати і творити зміни?