Весняне навчання

Нарешті весна! Запрошуємо розглянути новинки безкоштовних он-лайн курсів. Усі вони мають на меті навчити слухачів раціональному використанню природних ресурсів.

КліматІнфо | Новини про зміни клімату

Весна у ПН півкуліВесна настала раніше, ніж будь-коли, порушуючи природний цикл життя рослин та тварин, доповідає Climate News Network. Один вид осоки у Ґренландії починає рости на 26 днів раніше, ніж 10 років тому. І у США весна настала на 22 дні раніше цього року у Вашингтоні, округ Колумбія.

Буханка хліба та довкілляДумали, пластик – найгірше для навколишнього середовища? А дарма – читайте далі.

Освіта на природіМи часто говоримо про захист навколишнього середовища та зміну клімату. Проте, сьогодні наша стаття присвячена новим трендам у шкільній освіті, оскільки ми віримо, що насамперед потрібно змінювати бачення світу.

Весняне навчання

Нарешті весна! Запрошуємо розглянути новинки безкоштовних он-лайн курсів. Усі вони мають на меті навчити слухачів раціональному використанню природних ресурсів.

ГаваїСонцезахисна хімія, яку змиває море з любителів пляжу, вибілює корали, затримує їх ріст, іноді – повністю вбиває.

Карнавал в РіоПротест у стилі карнавалу має привернути увагу до негативного впливу промислового сільського господарства на місцеве населення та сприяння глобальному потеплінню.

Затоплення та міграціяУявіть, що ви фермер. Ваші врожаї гинуть через мінливість погоди; вода в криниці стала такою солоною, що її неможливо пити; купувати на ринку рис дуже дорого. Тому ви полишаєте домівку в пошуках кращого життя.

Зміна клімату відчувається ще сильнішеДослідники «антропоцентричного рівняння» стверджують, що антропогенний вплив на Землю набагато перевершує вплив природних явищ протягом тисячоліть. 

Вугільна електростанція в АзіїБлизько 50 000 життів на рік можна зберегти до 2030, якщо нові вугільні електростанції не побудують в Південно-Східній Азії, Південній Кореї, Японії і на Тайвані, згідно останніх даних від дослідників з Гарвардського університету і Ґрінпіс Інтернешнл.

ДністерЗа даними екологів будівництво станціє серйозно загрожує довкіллю. Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп (Pavel Filip) висловив своє занепокоєння через інформацію про плани України побудувати шість гідроелектростанцій на Дністрі. Про це повідомляють у прес-службі уряду Молдови, інформує Укрінформ.