КліматІнфо | Наші проекти

Бери і РобиБери і Роби – кампанія для екологічних мрійників.

Якщо тобі набридло говорити про сталий розвиток у майбутньому часі, якщо ти розумієш, що зміни клімату загрожують нам вже зараз, якщо ти готовий зробити реальний внесок у краще майбутнє – Бери і Роби.

Якщо ти шукаєш однодумців, якщо тобі потрібна партнерська підтримка, якщо ти не знаєш, з чого почати – Бери і Роби.

Ми вирімо, що можна переосмислити життя в місті. Ми хочемо перетворити його на зелений простір, що надихає.

Global Power Shift лого

]]>Глобальний Power Shift]]> (GPS) стане багатостороннім проектом, метою якого буде розширення кліматичного руху та початок абсолютно нового курсу.

Основний план є таким:

  1. В червні 2013 року 500 з нас зустрінуться у Туреччині – починаючи від лідерів й до активних членів спільнот.
  2. Ми будемо навчатись організації руху з самих низів (grassroots) і за допомогою цифрових технологій поділимося нашими історіями та визначимо стратегію дій на наступний рік.
  3. Після цього учасники повернуться на Батьківщину, щоб разом зі своєю командою розпочати та організувати мобілізацію.

Енергія Змін 2012Для молодих українських лідерів з захисту клімату та довкілля завершується надзвичайний тиждень. Дев’ять команд активістів зі всієї України розробили план втілення своїх еко-соціальних проектів за три дні на практично-освітньому форумі “]]>Енергія Змін 2012]]>”, що відбувся у Києві 5, 6 і 7 жовтня.

Команди активістів навчались проектного менеджменту, командної роботи, мистецтва презентацій та основ сталого розвитку у бізнесі для втілення своїх проектів з захисту довкілля та скорочення викидів у атмосферу. В останній день форуму команди попрактикувались у втіленні своїх проектів у грі-симуляції, основаній на теорії соціальних змін.

Голос української молоді в РіоПротягом червня 2012 кліматичні активістки Інна та Олена перебували в Ріо-де-Жанейро - до, під час та після Конференції ООН зі сталого розвитку Ріо+20. Вони слідкували за переговорами, брали участь в акціях та ділились своїми думками з читачами КліматІнфо

Чи є надія на сталий розвиток для всього людства - питання, на яке шукали відповідь дві дівчини та сотні делегатів з усього світу.

«Нам потрібний рух, де молодь буде на чолі. Лише через всеохоплюючий, різнобарвний, відданий соціальний рух ми зреалізуємо рішення для подолання кліматичної кризи. Ми віримо, що молодь – це основний агент змін в такому русі» - сказано в Маніфесті ]]>УМКИ]]>

Ми фокусуємося на тому, що принесе найбільший результат для скорочення викидів. Ми реалізуємо і підтримуємо практичні, освітні та адвокаційні кампанії.

День кліматичних наслідків у КиєвіЗа ініціативи міжнародного кліматичного руху ]]>350.org]]> 5 травня 2012 світ поєднав причини та наслідки змін клімату. Палаючі ліси Сибіру, ​​танення льодовиків Паміру та зсуви ґрунту у горах Азербайджану - ці та інші небезпечні наслідки змін клімату змусили людей по всьому світу висловити свою тривогу. Яскраві і несподівані акції до Дня кліматичних наслідків пройшли практично у всіх країнах світу, щоб підкреслити, що кліматична криза загрожує нашому благополуччю вже зараз.

семінар 8 березня в екологічному стиліЩоб святкові дні були веселими і зеленими, треба докласти трохи креативу. На семінарах, присвячених етичному відзначенню Нового Року та 8 Березня, ми говорили про подарунки, букети, і пригощання. А також провели дослідження про те, як обрати найбільш екологічну ялинку, слухали голоси птахів і, звичайно ж, робили прикраси і листівки своїми руками. 

Кампанія Рухай Планету в Україні

24 вересня Україна приєдналась до найбільшої в світі екологічної кампанії "Рухай Планету". Одночасно із жителями 180 країн світу українці влаштували марафони, запливи, хороводи, паркур, змагання повітряних зміїв, танці і флеш-моби у 13 містах нашої країни для негайного подолання змін клімату.

Форум Енергія Змін в рамках EcoFest2011

23-25 вересня в Університеті «КРОК» відбувся екологічний фестиваль «ECO Fest», організаторами якого виступили проектна група «SPG» та ГО «ЕкоКлуб «Зелена Хвиля». Підтримку заходу надали кліматичний рух 350.org та велика кількість еко-партнерів.

Метою фестивалю було об’єднати активну молодь, громадські організації та представників бізнес-сектору, які стурбовані проблемами навколишнього природного середовища і змінами клімату, задля cтворення потужного екологічного руху в Україні.

Табір Кліматичне Лідерство в Ужанському НПП

6-13 серпня в Ужанському Національному природному парку, що на Закарпатті, відбувся тренінг-табір Кліматичне Лідерство. Молодіжний кліматичний рух 350.org зібрав активну молодь з різних куточків України, а також з Росії та Казахстану, що попри різні сфери діяльності, стиль життя та особистий досвід об’єдналися заради подолання кліматичної кризи.