Весняне навчання

Нарешті весна! Запрошуємо розглянути новинки безкоштовних он-лайн курсів. Усі вони мають на меті навчити слухачів раціональному використанню природних ресурсів.

КліматІнфо | Україна та зміна клімату

ДністерЗа даними екологів будівництво станціє серйозно загрожує довкіллю. Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп (Pavel Filip) висловив своє занепокоєння через інформацію про плани України побудувати шість гідроелектростанцій на Дністрі. Про це повідомляють у прес-службі уряду Молдови, інформує Укрінформ.

Зелений інстаграмНа цю ідею команду Docudays UA надихнув фотопроект #EveryDayClimateChange, які потроху відкриваємо секрети: у рамках Docudays UA-2017 відбудеться виставка найкращих робіт проекту.

АЕС у ЧорнобиліДві китайські фірми планують побудувати сонячну електростанцію у зоні відчуження в межах Чорнобильського атомного реактора, який припинив функціонувати з моменту свого руйнівного вибуху у 1986 році та забруднення околиць смертельною радіацією.

Знак FSCДеревина вважається відновлюваним ресурсом, однак це не означає, що на місці кожного зрубаного дерева виросте нове. Насправді, інтенсивна вирубка дерев призводить до деградації лісів: цінні породи замінюються малоцінними, ґрунти біднішають, річки міліють, тварини мігрують, корінні мешканці позбавляються засобів до існування. 

Енергоефективні лампиНещодавно поблизу Львова офіційно запустили лінію з переробки люмінесцентних ламп. Її відкрили за грантові кошти Європейського Союзу. На сьогодні в Україні це єдине підприємство, яке може вилучати ртуть і переводити її у рідкий стан.

Угода мерівУ рамках реалізації європейської ініціативи «Угода мерів» в Кам’янському (Дніпродзержинську) спеціальна робоча група приступила до розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку (далі – ПДСЕР).

СЗШ№12 м.Камянського(Дніпродзержинськ)З 16 по 22 вересня в Європі прокотилася хвиля заходів, пов’язаних із популяризацією стійкої мобільності, тісного зв’язку транспорту, планування міста та навколишнього середовища серед громадян. Організатори повідомляють, що цей рік був найуспішнішим для кампанії – офіційно зареєструвалися 2 427 міст з 51 країни. Серед них і 18 міст із України.

Міста для життяУ рамках кампанії «Міста для життя» міжнародна громадська організація 350.org проводить у Києві програму підтримки для еко-урбан активістів. Щоб приєднатися до кампанії, долучитись до просування кліматичної стратегії Києва, взяти участь в тренінгах і отримати фінансування, потрібно заповнити встигнути заповнити заявку до 30 вересня.

У Києві відбудеться щорічний Vegan DIY festVegan DIY Fest з 30 вересня по 2 жовтня. Якщо для вас захист прав тварин – це не просто набір рандомних слів, якщо ви дбаєте про цю планету та всіх її мешканців, якщо ви хочете представляти ту зміну, яку бажаєте бачити в світі, ми чекаємо на вас 30 вересня вул. Іллінська 16 Арт дворик Kontrapunkt на Контрактовій площі.

Енергія змін 20161 - 4 грудня в Києві відбудеться всеукраїнський кліматично-енергетичний форум «Енергія Змін 2016*». Тема форуму «Енергія Змін 2016» – об’єднання заради розвитку. Форум збере 30 команд еко-активістів з різних куточків України, які мають успіх у втіленні проектів сталого розвитку.