Еко-освітаВесна у розпалі! Чудова нагода, щоб навести лад у наших містах, містечках та селах: толока! І не тільки! Адже крім чистого, нам потрібен добре спланований, продуманий, ергономічний та інноваційний простір. Сьогодні старт-міста та містечка – це вже не новинка, це необхідність. А всьому новому і незнаному потрібно навчатися. Тож, пропонуємо вам підбірку цікавих он-лайн курсів для теплих вечорів!

КліматІнфо | Україна та зміна клімату

Зелений календарДрузі! Якщо ви хотіли, але з якихось причин не встигли на весняні толоки, не журіться! Пропонуємо вашій увазі підбірку чудових заходів, які пройдуть найближчим часом у містах України. Ви дізнаєтеся, як споживати ощадливо, що смачненького пропонують кухарі веганських страв, як зробити нашу країну зеленішою, а можливо навіть спробуєте втілити свою мрію та реалізувати важливий еко-проект! Не вагайтеся!

Учні Шостківської школиВже другий рік поспіль громадська організація “Колегія екологічної освіти «Світ Освіт» працює з темою зміни клімату. За цей час команда невтомних активістів реалізувала успішні проекти по всій Україні – шкільний проект із раціонального використання ресурсів та енергії (]]>SPARE]]>), «Секрети свідомого споживання» (тренінги для волонтерів) та «Граючи, змінимо світ» (посібник із екологічними іграми).

Цирк без тварин, Київ, 15 квітняА для тварин – свобода. Або хоча б дбайливий догляд, якщо це домашні. Надто відому цитату з «Маленького принца» Екзюпері повторювали так часто, що перетворили на аксіому, а аксіоми ігноруються. Та навіть якщо розуміти її буквально, у цирку вся відповідальність знімається.

Генерація Е 2017Леонардо Ді Капріо, Арнольд Шварценнегер, Мадонна, Джордж Клуні, соліст групи Coldplay Кріс Мартін надихають нас своєю творчістю, акцентуючи увагу на глобальних змінах клімату, що відбувають на планеті Земля і навіть в Україні! Ти теж мрієш запалювати інших своєю енергією, дивувати і творити зміни?

ДністерЗа даними екологів будівництво станціє серйозно загрожує довкіллю. Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп (Pavel Filip) висловив своє занепокоєння через інформацію про плани України побудувати шість гідроелектростанцій на Дністрі. Про це повідомляють у прес-службі уряду Молдови, інформує Укрінформ.

Зелений інстаграмНа цю ідею команду Docudays UA надихнув фотопроект #EveryDayClimateChange, які потроху відкриваємо секрети: у рамках Docudays UA-2017 відбудеться виставка найкращих робіт проекту.

АЕС у ЧорнобиліДві китайські фірми планують побудувати сонячну електростанцію у зоні відчуження в межах Чорнобильського атомного реактора, який припинив функціонувати з моменту свого руйнівного вибуху у 1986 році та забруднення околиць смертельною радіацією.

Знак FSCДеревина вважається відновлюваним ресурсом, однак це не означає, що на місці кожного зрубаного дерева виросте нове. Насправді, інтенсивна вирубка дерев призводить до деградації лісів: цінні породи замінюються малоцінними, ґрунти біднішають, річки міліють, тварини мігрують, корінні мешканці позбавляються засобів до існування. 

Енергоефективні лампиНещодавно поблизу Львова офіційно запустили лінію з переробки люмінесцентних ламп. Її відкрили за грантові кошти Європейського Союзу. На сьогодні в Україні це єдине підприємство, яке може вилучати ртуть і переводити її у рідкий стан.

Угода мерівУ рамках реалізації європейської ініціативи «Угода мерів» в Кам’янському (Дніпродзержинську) спеціальна робоча група приступила до розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку (далі – ПДСЕР).