Про нас

КліматІнфо – спільнота екологічних лідерів і унікальне джерело україномовної інформації про зміни клімату.

На нашому сайті щодня публікується декілька оригінальних та перекладених статей про новітні дослідження в галузі змін клімату, винаходи, економічні тенденції та екологічний стиль життя. Також з’являються анонси тематичних подій і можливості для співпраці.

Новини КліматІнфо можна отримувати через ]]>Фейсбук]]>, ]]>ВКонтакте]]> та ]]>Твіттер]]>.

 

Акція "Зміни себе, а не клімат!" за участі КліматІнфоІнформаційний центр зі зміни клімату «КліматІнфо» було створено в 2009 році в результаті проекту Британської Ради «]]>Європа за безпечний клімат]]>» за підтримки Києво-Могилянської академії. ]]>Мета та цілі КліматІнфо]]>.

В кінці 2010 ми започаткували новий вид залучення молоді до кліматоохоронної діяльності – веб-волонтерство КліматІнфо. Участь волонтерів у пошуку та адаптації актуальної інформації для сайту не тільки підвищує якість його наповнення, а і дозволяє молодим людям здобути навички, необхідні для кар’єри.

Окрім інформаційної діяльності, котра здійснюється через веб-сайт та відкриті лекції, КліматІнфо реалізує і практичні ]]>проекти]]>.

 

Глобальний день практичних дій на захист клімату

КліматІнфо бере активну участь в діяльності Глобального кліматичного руху 350.орг в Україні.

Разом ми організуємо великі акції із залучення громадських активістів до вирішення проблеми змін клімату та розбудови організаційної спроможності кліматичних лідерів. 10 жовтня 2010 року, в Глобальний день практичних дій на захист клімату, ми ініціювали одночасне проведення 50 подій в усіх регіонах України, що стало найбільш підтримуваною екологічною акцією в Україні. Близько 10 регіональних осередків кліматичного руху приєднались  до всесвітньої кампанії Година Землі в цьому році. Ми продовжуємо співпрацю з локальними кліматичними лідерами через нетворкінг, тренінги, обмін досвідом.

Серед наших партнерів: ]]>Українська Молодіжна Кліматична Асоціація]]>, ]]>ГО «Світ освіт»]]>]]>ЕкоКлуб «Зелена Хвиля»]]>]]>Національний екологічний центр України]]>]]>Робоча група українських еко-НГО зі змін клімату]]>]]>Волонтери ООН]]>]]>Представництво Всесвітнього фонду охорони природи в Україні]]>, кампанія «]]>Зробимо Україну чистою!]]>», ініціативна група «]]>Люди за права тварин]]>» та інші.

КліматІнфо та ]]>кліматичний рух 350.орг]]> відкриті до співпраці. Чекаємо ваших пропозицій!

 

Контакти:

Вероніка Казіна,
координатор проекту

+38 095 317 40 26

]]>boosyaka@gmail.com]]>

 

Ми в Інтернеті: