strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Лос-Анджелес викинув мільйони пластикових кульок у водосховище, аби очистити воду

Пластикові кульки у воді Лос-Анджелесу Лос-Анджелес, здається, перетворює свої водосховища на гігантські версії дитячих гральних басейнів, викидаючи 80-90 млн пластикових кульок у воду. Навіщо? Щоб зберегти чистоту води та захистити її від випаровування в районі, ураженому посухою.

Інновації по збереженню води

4-дюймові поліетиленові кульки попереджають забруднення канцерогеном та запобігають випаровуванню – не кажучи вже про те, що вони виглядають супер-весело, коли плавають у воді.

Вартість кожної кульки складає від 0,33 до 0,36 дол США, їх ще інколи називають «тіньові м’ячики». Вони у буквальному сенсі забезпечують собою тінь для води й у такий спосіб знижують випаровування. Вважається, що лише такий крок може допомогти місту врятувати майже 300 млн галонів води на рік – достатня кількість питної води на 1800 чоловік. Шар із кульок, що погойдуються на хвилях, також уповільнює темпи появи водоростей та тварин, що забруднюють водосховище.

Сполука поліетилену також може попередити шкідливу хімічну реакцію, захищаючи жителів від впливу бромату . Бромат – це хімічна речовина, яка утворюються при взаємодії броміда та хлору під впливом сонячного світла.

Проект обійшовся місту приблизно у 34,5 млн дол США. Лос-Анджелес, також, планує найближчим часом відкрити центр ультрафіолетової обробки води вартістю в 100 млн дол США, аби допомогти побороти наслідки посухи.


Для КліматІнфо переклала та підготувала Еліна Сардалова

Редактор: ]]> Наталія Гуральчук ]]>

Поділитись в соціальних мережах: