strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Врятовано дім гірських горил!

Гірська горила Тепер відомі результати акції WWF: нафтова компанія Soco International «відступає» з району проживання гірських горил. WWF подав позов щодо заборони видобування нафти у вищезазначеному районі та виграв битву.

Soco International планувала видобувати нафту у Національному парку Вірунга (Virunga) у східній частині Демократичної Республіки Конго. Компанія не зважала на екологічні та людські права у районі, який є домом для гірських горил.

Декілька глобальних нафтових гігантів, у тому числі французька компанія Total, вирішили відмовитись від своїх прав на видобування нафти у парку через винятковість природних цінностей. ЮНЕСКО, яка працює над відкликанням усіх ліцензій на видобування нафти, зарахувала даний район до списку об’єктів світової спадщини.

Читати також:  Третині Світової спадщини загрожують нафта, газ та видобуток вугілля

Sосо International різко критикувалась за спробу знищення засобів існування місцевого населення та за ігнорування вразливої екології, бо цим вона порушувала міжнародні конвенції. Понад 50 000 родин залежать від району, який є також «рідним домом» для гірських горил та великої кількості інших видів.

WWF виграє битву

Тому WWF розпочав акцію зі збору підписів під протестом проти присутності Sосо International у парку.

Окрім рішення щодо Вірунги, Soco International також пообіцяла залишити усі регіони, які входять до світової спадщини ЮНЕСКО.

Цікаво: У 2011 році залишилось 880 тварин, що, на щастя, вказує на невелике збільшення популяції, проте й досі найбільшу загрозу для горил становлять браконьєри. Цікавим фактом також є те, що гірські горили є веганами.

Для КліматІнфо переклала та підготувала Катерина Андерссон

Редактор: Оксана Плахотна

Поділитись в соціальних мережах: